TWOJE ZAMÓWIENIE NIE JEST JESZCZE KOMPLETNE

To jednorazowa propozycja przygotowana specjalnie dla Ciebie

GRATULACJE!

“Gratuluję! To jest dobra decyzja. Twoja droga grafika zostanie otwarta szybciej, niż myślisz. Mój podstawowy kurs wprowadzi Cię w świat projektowania, po którym zaczniesz tworzyć własne prace i zarabiać na pierwszych projektach, ale zanim przejdziesz dalej i dokończysz swoje zamówienie mam dla Ciebie coś wyjątkowego.

Coś o czym zapewne nigdy nie słyszałeś.

Co byś powiedział, gdybyś dostał dostęp do Kursu
“Grafika w Praktyce - projektowanie krok po kroku”,
gdzie po każdej jednej skończonej lekcji stworzysz własne plakaty, ulotki, wizytówki, banery, katalogi, opakowania, grafiki na portale społecznościowe i wiele więcej! Wyobraź sobie, jak przyspieszyłoby to Twoją naukę, a co za tym idzie, zarobisz na projektach jeszcze więcej.

Dla przykładu klient zamawia od Ciebie ulotkę, lub wizytówkę. Nie musisz się zastanawiać od czego zacząć, włączasz program, odpalasz lekcję i projektujesz. Czy to możliwe na początku Twojej kariery grafika? 

Oczywiście, że TAK!

Przyjdzie czas, gdy będziesz musiał zmierzyć się z nowymi projektami, klienci potrzebują różnych rozwiązań i szybko trzeba dostosować się do ich wymagań. Sam wiesz, że im szybciej wykonasz jeden projekt, tym więcej będziesz miał wolnego czasu lub zajmiesz się kolejnymi zleceniami. To jak rozplanujesz ten czas, zależy już od Ciebie. 

Warto wykorzystać gotowe rozwiązania. Nie ma sensu kuć ścian skoro obok są otwarte drzwi.

Grafika w praktyce - gotowe rozwiązania

Bardzo doceniam to, że zdecydowałeś się na zakup mojego kursu podstawowego z projektowania graficznego i dlatego przygotowałem dla Ciebie wielką zniżkę na wyjątkowy autorski PREORDER “Grafika w Praktyce – Projektowanie krok po kroku”, gdzie po każdej lekcji będziesz umiał tworzyć jeden projekt od podstaw. Zawartą w nim wiedzę wykorzystasz w kolejnych swoich pracach graficznych i błyskawicznie rozwiniesz swój warsztat grafika.

Tworząc projekty według mojego kursu, krok po kroku stworzysz własne projekty ulotek, plakatów, wizytówek, banerów, broszur, grafik na portale społecznościowe, opakowań, logo i wiele innych! Dzięki gotowym rozwiązaniom nie będziesz musiał zastanawiać się, od czego zacząć. Zobaczysz jak wykonać najbardziej pożądane projekty graficzne, na których zarobisz więcej i szybciej. Podstawowa wiedza programu plus moje gotowe rozwiązania to idealny przepis na sukces. Dam Ci także możliwość pracowania na moich szablonach, które razem stworzymy w tym kursie.

Zaczynasz z idealnym zapleczem

Teraz powiem Ci coś co wydaje się nierealne, ale jest prawdziwe.

1. Dostajesz zlecenie od klienta na projekt ulotki.

2. Nie przerobiłeś jeszcze całego kursu.

3. Wiesz, że znajduje się w nim lekcja “Jak zaprojektować ulotkę?”

4. Tworzysz ulotkę na podstawie lekcji i wytycznych klienta.

5. Stworzyłeś gotowy produkt, nie znając wszystkich lekcji.

Dokładnie tak, nie musisz poznać całego kursu, aby zacząć tworzyć projekty graficzne. “Grafika w praktyce” jest jak ENCYKLOPEDIA! Szukasz hasła, znajdujesz i czerpiesz wiedzę. Widziałeś kiedyś coś takiego w świecie grafików?

Gdy tylko poczujesz się pewniej, zaczniesz eksperymentować, dodawać nowe elementy i poszerzać swoje portfolio i zrozumiesz, że kolejne projekty to układ, kolory i teksty.

Czym jest Kurs "Grafika w praktyce"

Mój kurs “Grafika w Praktyce – projektowanie krok po kroku”  jest zbiorem lekcji niezależnych od siebie, w których krok po kroku razem projektujemy od podstaw ulotki, plakaty, wizytówki, banery, katalogi, broszury, logo, grafiki na portale społecznościowe, opakowania…. Pokażę Ci dokładnie, jak stworzyć każdy projekt, zaczynając od stworzenia obszaru roboczego, a kończąc na eksporcie pliku do druku. Twój warsztat rozwinie się w ekspresowym tempie i nawet na etapie nauki pozwoli Ci wykonać kolejne projekty dla klientów, ponieważ po każdej lekcji możesz wykonać grafikę na zamówienie.

Krop po kroku i GOTOWE

Zastanów się, czy widziałeś jakąkolwiek firmę bez projektu graficznego? Nawet zwykły baner z czarnymi napisami jest już projektem graficznym, 

ale Ty będziesz tworzyć coś więcej.

Czego nauczysz się w Encyklopedii Grafika

Jak działa PREORDER

Zastanawiasz się pewnie, jak działa Preorder mojego kursu. Po zakupie otrzymujesz dostęp do pierwszych opublikowanych lekcji. Aktualnie dostępnych jest 5 lekcji z 20. Premiera każdej nowej lekcji jest co poniedziałek i pojawi się ona na Twoim koncie. Możliwe, że lekcje pojawią się szybciej, ale chcę, aby każdy materiał był dopracowany i spełnił Twoje oczekiwania. Przy każdej lekcji otrzymasz możliwość pobrania pliku edycyjnego. Po opublikowaniu ostatniej lekcji kursu, cena ulegnie zmianie, a Preorder nie będzie już dostępny. 

Mam jeszcze dla Ciebie BONUSY

4 BONUSY DODATKOWO!

o łącznej wartości 2900 zł

Zaufałeś mi więc ja dorzucam od siebie dodatkowe BONUSY

Edytowalne wersje projektów
(1000 zł)

Każdy projekt , który wykonamy podczas tego kursu otrzymasz w wersji do edycji. Dzięki temu będziesz go mógł wykorzystać do własnych potrzeb, zastosować odpowiednie zmiany i śledzić postępy.

Dostęp do grupy na Facebook dla zaawansowanych (500 zł)

Wyjątkowy dostęp do grupy dla zaawansowanych grafików gdzie będziesz mógł dzielić się swoimi projektami, na bieżąco zadawać pytania i śledzić poczynania innych kursantów.

Konsultacja Online (400 zł)

Godzinna konsultacja online, gdzie indywidualnie po wcześniejszym umówieniu będziesz mógł zadać mi pytania, przećwiczyć swoje umiejętności. Jeżeli chcesz indywidualnie pokazać swoje prace do oceny to jest to idealny sposób.

Dostęp do materiałów starej wersji kursu (1000 zł)

Wyjątkowo dodatek, czyli dostęp do kilku lekcji ze starszej wersji kursu, dzięki, którym dostaniesz kilka dodatkowych lekcji do przećwiczenia.

Oferta specjalnie dla Ciebie

Możliwości zamawiania preorderu “Grafika w Praktyce – Projektowanie krok po kroku” w tak atrakcyjnej cenie jest możliwa tylko na tej stronie i w pakiecie z podstawowym kursem. Po oficjalnej premierze nie będziesz miał możliwości zakupienia tego produktu w tak niskiej cenie. Nie wiem też, czy ta reklama wyświetli Ci się ponownie.

Oprócz tego, przedpremierowo dostaniesz jeszcze bonusy o wartości 2900 zł, w tym tylko w wersji preorderowej otrzymasz godzinną konsultacje online. 

Gwarancja satysfakcji!

W wersji podstawowej kursu, jak i w przypadku kursu “Grafika w Praktyce – Projektowanie krok po kroku” jestem w 100% przekonany, że za pomocą moich lekcji wykonasz każdy zawarty w nim projekt graficzny. Jeżeli tak się nie stanie i mimo Twoich prób nie zrobisz przynajmniej jednego projektu, zwrócę Ci pieniądze. Ty inwestujesz w siebie, a ja chcę, aby ta inwestycja była Twoją przyszłością.

Mój kurs polecają

Podsumowując

Kupując "Grafika w Praktyce - projektowanie krok po kroku", otrzymujesz:

  • ponad 20 lekcji krok po kroku, z których nauczysz się jak zaprojektować, plakaty, ulotki, wizytówki, katalogi, banery i wiele więcej
  • 4 bonusy o wartości 2900 zł, w tym jeden bonus, który jest dostępny jedynie w wersji preorderowej.

Pamiętaj jednak, że ta oferta jest tylko dla nowych klientów, którzy kupują pakiet podstawowy na tej stronie. Po publikacji wszystkich lekcji cena ulegnie zmianie, a następna promocja nie jest jeszcze zaplanowana. Jeżeli zainteresowanie będzie bardzo duże, będę musiał wcześniej zamknąć sprzedaż, ponieważ muszę zaopiekować się kursantami i dostarczyć im jak najlepszą widzę.

Teraz tylko 249 zł

Nie czekaj i kliknij poniżej, korzystając z mega zniżki i 4 bonusów, które odmienią całkowicie Twoją naukę w świecie graficznym.

Nie dziękuję, wolę uczyć się znacznie wolniej i rezygnuję z jednorazowej propozycji, która przepadnie gdy przejdę dalej.