Zostań grafikiem w 21 dni i zacznij zarabiać w domu nie znając wcześniej programu

Unikalna formuła działania - metoda inspiracji.
Poświęć 20 minut dziennie na naukę i zacznij projektować.

Cena standardowa 899 zł

Ilość sztuk w mega pakiecie i wyjątkowej cenie ograniczona!

Drogi Czytelniku,

Czy wiesz, że po 21-dniach możesz zarabiać na grafice, nawet jeśli do tej pory nie obsługiwałeś programu Adobe Photoshop?

Przygotowałem wyjątkową metodę, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności w błyskawicznym tempie.

Nie musisz przerobić setek lekcji, aby nauczyć się projektować.
Czas to pieniądz!

Czy to Ciebie dotyczy?

Pytań może być jeszcze więcej...

Jak to możliwe?

Możesz zacząć projektować i zarabiać na swoich umiejętnościach zaraz po poznaniu podstaw programu. Jak to możliwe? Po wielu latach nauki i doświadczenia wiem, jak wiele błędów popełniłem i na czym straciłem najwięcej czasu. Boli to w tym momencie, ale czasu nie da się cofnąć. Stworzyłem setki projektów i poznałem wiele technik, które usprawniłem. Teraz wiem, że odpowiednie podejście i poukładana wiedza daje olbrzymie możliwości.

Słyszałeś o tym, że żeby być grafikiem musisz mieć lata doświadczenia, przerobić setki projektów i dopiero wtedy zarabiać na tym pieniądze? 

Jest to totalna bzdura!

Dlaczego mój kurs? Jest tego dziesiątki w internecie!

Powiem Ci jak to wygląda w większości przypadków. Ktoś nauczył się programu, po wielu latach doświadczenia przygotowuje kurs, który sprzedaje. Kupiłes kurs – super. Nauczysz się podstaw programu, wiesz jak użyć kształtów, napisów, kolorów, gdzie znajdują się potrzebne narzedzia. Kurs skończony, nawet dostaniesz certyfikat. 

Ale co dalej?

Siadasz do programu z ambicjami, dzisiaj zrobię swoją pierwszą ulotkę, wizytówkę, plakat… Co się dzieje? Przecież wiem, gdzie są narzędzia i jak je użyć, ale w sumie jak to zrobić? Jak ma wyglądać mój projekt? I teraz zastanów się, co dał Ci taki kurs. Umiejętność obsługi programu, ale jak na takiej obsłudze zarabiać?

Podstawy i moja autorska metoda

W pewnym momencie mojej kariery poczułem wypalenie, nie miałem pomysłów na nowe projekty, moi klienci uświadomili mnie, że to nie jest to, czego szukają, wiedziałem jak projektować, ale to nie wystarczało.

Aby nie stracić klientów, musiałem szybko znaleźć rozwiązanie. Wypracowałem u siebie metodę inspiracji, która rozwiązała moje problemy i pozwoliła mi wnieść moje doświadczenie na wyższy poziom.

Zacząłem analizować prace innych grafików, firm, spisywać trendy, które widzę i jakie grafiki dobrze się sprzedają. Jakie kolory są używane w danej branży i jakie elementy składają się na daną grafikę. Dołożyłem do tego podstawową umiejętność obsługi programy.  

To było to!

Jaki był tego efekt?

Metoda działała przy każdym kolejnym projekcie. Już wtedy widziałem, że to nie było wypalenie, a brak świeżych pomysłów. Potrzebowałem wykonać ulotkę, plakat, baner, wizytówki, menu dla klienta, stosowałem odpowiednią metodę inspiracji. Finalnie moje portfolio rozbudowało się na tyle, że mogłem pozyskiwać nowych klientów i swobodnie rozwijać moją firmę i własne doświadczenie.

Zauważyłem, że projektowanie szło mi coraz szybciej, dodatkowo przełożyło się na większą wydajność, a co za tym idzie, mogłem projektować więcej.

Kim jestem?

Hej! Nazywam się Łukasz Maczuga, a w internecie znany jestem bardziej jako CzugA i grafiką zajmuję się od ponad 17 lat. Współpracuje z wieloma wielkimi firmami takimi jak Asus czy Komputronik. Tworzyłem projekty dla NVIDIA, Intel, HBO czy DJI, którzy zaufali mojej twórczości. Prowadzę swoje kreatywne kanały na YouTube, TikTok Instagramie i Facebooku gdzie zebrałem już ponad 400 000 widzów, tworząc grafikę i personalizowane przedmioty. A na samym YouTube moje kreatywne treści obejrzało już ponad 21 mln osób.

Całego mojego zawodu nauczyłem się z internetu. Nikt nie wpajał mi schematów, szablonów i starej wiedzy, która mogła zablokować moją swobodę.

Poznaj mnie bliżej na moich profilach społecznościowych

0

subskrybentów

0

subskrybentów

0

widzów

0

obserwujących

0

widzów

21 dni? To jakaś bzdura!

Bzdurą jest zostać lekarzem w 21 dni, ale nie grafikiem. Myślisz, że program Adobe Photoshop jest trudny? Nie! To pewien stereotyp, który krąży po internecie i w zawodzie grafików. Nie chcę należeć do tego kręgu w taki sposób. 

Przygotowałem dla Ciebie 37 lekcji i są to podstawy programu, które w pełni wystarczą, aby rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem graficznym i zacząć zarabiać.

Nie leję wody w moich lekcjach i nie idę na masę, aby przygotować Tobie 100 lekcji, które jedynie namieszają Ci w głowie, a 80% z nich nie wykorzystasz podczas swojej pracy.

Spędzisz przynajmniej 20 minut dziennie na nauce, aby po kursie zacząć tworzyć swoje pierwsze prace. 

Jeden z modułów to właśnie metoda inspiracja, która jest główną wartością tego kursu, aby swoją podstawową wiedzę zamienić na usługę i tworzyć pierwsze projekty.

Po skończonym kursie będziesz wiedział jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce, a nie tylko jak dodać napis do kwadratu i zmienić jego kolor.

Życie pokazało, że to działa!

Pewnego dnia moja firma nabrała takiego rozpędu, że postanowiłem zatrudnić pracownika. Niestety pojawił się bardzo duży problem. Mieszkam w Węgorzewie, małej miejscowości na mazurach, gdzie niestety znalezienie nawet początkującego grafika graniczy z cudem. Po moich pierwszych poszukiwaniach stwierdziłem, że chyba trzeba znaleźć pracownika z innego miasta, który będzie pracował zdalnie. 

Jednak w pewnym momencie wpadłem na dosyć szalony pomysł. Tworzyłem prototyp mojego kursu, którego finalną wartość właśnie poznajesz i postanowiłem, że sam wyszkolę grafika.

Znalazłem ambitną osobę, której mogłem zaufać. Znałem jej przeszłość i wiedziałem, że lubi chłonąc nową wiedzę. Nigdy wcześniej nie miała styczności z grafiką i przedstawiłem jej mój szalony pomysł.

“Słuchaj, stworzyłem kurs z projektowania graficznego Adobe Photoshop, chciałbym Cię zatrudnić, ale na jego podstawie musisz nauczyć się projektować, żeby dołączyć do mojej firmy. Czy była byś chętna?”

Usłyszałem TAK 🙂

Wysłałem wszystkie lekcje i pierwsze wizytówki czy ulotki dostałem po około 3 tygodniach. Byłem bardzo mile zaskoczony i miałem niesamowity dowód na to, że to działa.

Jak skończyła się ta historia? Kasia pracuje u mnie już ponad 2 lata i zajmuje się projektowaniem graficznym dla moich klientów, a także dodatkowo nauczyła się montażu i montuje moje filmy. 

Problem rozwiązany, a ja większość pracy przekazałem dla niej.

Ale to nie wszystko!

Moja żona, z zawodu sprzedawca, od kilku lat opiekuje się naszymi dziećmi. Jest na urlopie wychowawczym. Pewnego razu wpadł mi klient, który potrzebował obsługi Social Media w postaci przygotowywania prostych grafik na Facebook i Instagram. 

Zapytałem żonę, czy może myślała o zmianie branży i rozpoczęcia swojej przygody z grafiką. Oczywiście na początku miała opory, bo twierdziła, że nigdy tego nie robiła, nie zna się na tym i obawia się wielu problemów. 

Znała historię Kasi, więc przypomniałem jej o tym i postanowiła, że spóbuje. Wieczorami, gdy dzieci spały uczyła się swoim tempem lekcji i tworzyła pierwsze materiały. Klient zadowolony, ja zadowolony, a kurs zdał kolejny egzamin.

To uniwersalna wiedza

Odezwał się do mnie przyjaciel, który jest Twórcą Internetowym. Zadał mi pytanie:  jak może nauczyć się podstaw projektowania graficznego? Skąd czerpać wiedzę? Oczywiście wykorzystałem okazję na kolejne testy i podesłałem mój prototyp kursu, który mógł wykorzystać. Głównie chciał nauczyć się tworzyć własne miniaturki do filmów i podstawowe grafiki na swoje portale społecznościowe.

Nie ma jeszcze tak wiele widzów, aby zlecać projekty zewnętrznej firmie. Teraz jest samo wystarczalny i nie musi martwić się o swój portfel.

Jaki mamy tego finał!

Po dziś dzień mam wykwalifikowanego pracownika, który idealnie wie, czego potrzebują moi klienci. Moja żona szykuje się do nowego zawodu i już niedługo dołączy do mojego zespołu, a  wcześniej pracowała jako sprzedawca. Mój przyjaciel zaoszczędził sporo kasy i uniezależnił się od innych.

Teraz czas na Ciebie!

Ty się nauczyłeś z internetu to ja też mogę!

Śmiało. Oczywiście, że się nauczysz wszystkiego z Internetu, bo jestem tego żywym przykładem. Jest to Twój wybór, czy chcesz podstaw uczyć się kilka miesięcy, a następnie stwierdzisz, że w sumie to nie wiesz jak wykorzystać to w praktyce i znajdziesz się w punkcie wyjścia, czy może wolisz skorzystać z poukładanej wiedzy, którą można wykorzystać już po niecałym miesiącu nauki. Tworzyłem aktualną wersję kursu ponad pół roku i po kolejnych testach masz wszystko przygotowane na tacy. Decyzja należy do Ciebie.

Co potrzebuję, aby zacząć?

Żeby zacząć swoją przygodę z projektowaniem graficznym po zakupie mojego kursu, potrzebujesz także programu Adobe Photoshop. Jest to najpopularniejszy program do projektowania graficznego na świecie. Nie jest on darmowy, ale zwrot z inwestycji może być szybszy, niż myślisz. Plan fotograficzny, w którym zawarty jest Adobe Photoshop w promocyjnej cenie, na stronie producenta możesz zakupić już od 50 zł miesięcznie. (aktualna promocja)

Zadasz pewnie pytanie, trzeba kupić kurs i później płacić miesięcznie za program.

Już Ci odpowiadam.

Tak, ale zobacz. Kupujesz kurs, zakupujesz program, który będzie Twoim narzędziem do pracy. Po skończonym kursie przyjmujesz jedynie jedno zlecenie za 100 zł i kurs razem z programem zwraca się w całości. Także możesz program wypróbować za darmo przez 7 dni. 

To tylko jeden projekt, a co jak zrobisz ich kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt?

Czego nauczysz się w moim kursie

Mam jeszcze dla Ciebie BONUSY

4 BONUSY DODATKOWO!

o łącznej wartości 300 zł

To nie wszystko. W ramach tego pakietu przygotowałem dla Ciebie dodatkowe bonusy, które otrzymasz tylko z tym zamówieniem.

Szablon do edycji banerów
na Facebook (100 zł)

Jest to szablon do edytowania w programie Adobe Photoshop. Dzięki niemu szybciej wykonasz każdy baner na FanPage Facebook. Przygotowana formatka będzie dla Ciebie wsparciem w każdym kolejnym projekcie.

Szablon do edycji banerów
na YouTube (100 zł)

Kolejny szablon do edycji dzieki, któremu podczas zleceń lub rozwoju własnego biznesu będziesz mógł tworzyć na podstawie gotowego szablonu własne projekty banerów na kanały YouTube.

Tła do Twoich projektów (100 zł)

Przygotowałem jako bonus 5 różnych szablonów tła do wykorzystania w Twoich projektach graficznych. Wystarczy, że wrzucisz je do swojego projektu i możesz je modyfikować na różne sposoby.

Z ostatniej chwili!

Grupa wsparcia na Facebook'u

Dołączysz do zamkniętej grupy na Facebook’u. Możesz zadawać na niej pytania dotyczące kursu i dzielić się swoimi postępami. Każdą wykonaną grafikę możesz wrzucić do oceny, aby na bieżąco korygować swoje błędy. 

Podsumowując

Wiem, jak to jest zaczynać i wiem, że początki z każdym nowym programem są kosztowne. 

Gdy przechodziłem na swój biznes, liczył się dla mnie każdy grosz. ZUS, podatki, rachunki, życie. Wszystko kosztuje. Teraz dodatkowo inflacja, która zagląda w najgłębsze zakamarki naszych portfeli. Jak dać sobie szansę na swój rozwój skoro na wszystkim trzeba teraz zaoszędzić? Nie chcesz inwestować kupy siana, skoro ich teraz zbytnio nie masz, a chcesz zacząć na tym zarabiać.

Dlatego mimo tego, że cały ten pakiet kosztuje 899 zł, a myślę, że jego realna wartość jest jeszcze większa, to specjalnie teraz obniżę dla Ciebie tę cenę do 47 zł za cały kurs z bonusami i dodatkowo dam Ci możliwość dołączenia do zamkniętej grupy wsparcia na Facebook’u.

Gwarancja satysfakcji!

Jestem w 100% pewny, że po moim kursie bez problemu stworzysz swoje własne projekty graficzne, dlatego daję Ci 30-to dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeżeli po skończonym kursie nie będziesz mieć efektów.

Ufam Ci, że wykorzystasz tę wiedzę w 100% i zaczniesz Tworzyć swoje pierwsze projekty graficzne.

Mój kurs polecają

Kup kurs online w promocyjnej cenie 47 zł

Ilość sztuk w mega pakiecie i wyjątkowej cenie ograniczona!

Cena regularna 899zł

Pakiet zawiera:

Kliknij tutaj i dodaj do koszyka

Zaraz po zakupie otrzymasz dostęp do panelu online, rozpoczniesz naukę kilka minut po dokonaniu płatności.

PS. Pamiętaj, że oferta jest ograniczona czasowo i w limitowanej ilości. Możesz oczywiście poczekać, ale nie mogę Ci obiecać, że cena nie ulegnie zmianie nawet następnego dnia.

PPS. Jesteś chroniony 30-dniową gwarancją, jeżeli po skończonym kursie nie będziesz mieć efektów.